TREKTAL AS

Velgede taastamine

Velgede parandamine

Meie velgede parandamise teenusega saad enda velje korda mistahes vigastuse korral – alustades kriimustustest ja mõlkidest kuni värvikoorumise ja korrosioonini; väikestest mõradest kuni suurte pragudeni – meie spetsialistid oskavad teha Sinu auto veljed nagu uueks.

 1. Tagumise või eesmise ääre vigastus. Tekib enamasti löökaukude toimel. Lahendus: Sirgendame velje vastavas sirgendusmasinas.
 2. Serva kriimustus. Tekib enamasti äärekividelt kriimustada saamisel. Lahendus: Velje pind treitakse CNC pingis ja pulberlakitakse.
 3. Korrosioon. Tekib aja jooksul soolade ja kemikaalide toimel. Lahendus: Velg pritsitakse liivapritsis ja värvitakse uuesti pulbervärviga.
 4. Sügavam kahjustus velje pinnal. Tekib enamasti otsesel kokkupõrkel kõva materjaliga. Lahendus: Kahjustus keevitatakse ja antakse õige kuju, hiljem pulbervärvitakse ja      -lakitakse.
 5. Mõra. Tekib suuremate löökide toimel. Lahendus: Mõra keevitatakse ja antakse õige kuju, hiljem pulbervärvitakse ja      -lakitakse.

Velgede sirgendamine

Turvaline sirgendamine velgedele, mis aja jooksul või löögi tõttu on saanud kannatada. Veljed pestakse, kontrollitakse pragude olemasolu ja seejärel sirgendatakse. Velgede kõverus võib põhjustada sõidukile ohtlikku vibratsiooni ning õhukaotust rehvides.

Velgede pulbervärvimine

Anna oma sõiduki velgedele esialgne või täiesti uus ilme pulbervärvimise näol. Veljed puhastatakse liivapritsis ja kaetakse sulle sobiva pulbervärviga. Värvikaart on lai.

Velgede treimine

Tänapäeval väga populaarsete “diamond cut” velgede taastamiseks vajaminevaks protsessiks on treimine. Kogu protsessi õnnestumiseks veljed puhastatakse liivapritsis, kaetakse sulle sobiva pulbervärviga, treitakse CNC pingis ja pulberlakitakse.

Velgede keevitamine

Väiksemate mõrade, suuremate pragude ja sügavamate kahjustuste korral tuleb sinu velgi ohutuse tagamiseks keevitada. Veljed pestakse ja keevitatakse kasutades TIG-keevitust. Keevitajad on spetsialistid ja keevisõmblused jäävad kvaliteetsed.

HINNAKIRI

 1. Velgede sirgendamine – 30-50 €/tk
 2. Velgede puhastus liivapritsis – 15-25 €/tk
 3. Velgede pulbervärvimine – 40-60 €/tk
 4. Velgede treimine – 50-65 €/tk
 5. Velgede keevitamine – 60 €/h
 6. Rehvi demonteerimine või monteerimine – 15 €/tk

Hinnad ei sisalda käibemaksu
Velje meile toomisel hindame koos kliendiga kahju ja otsustame taastamise protsessid, mille järgi koostame eelarve.